Alışveriş Sepeti

kapat
  • 100 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
  • 444 71 39

100% Natural Koleksiyonu Kumaşlarımız

Doğal hammaddeler ile ürettiğimiz kumaşlarımızı, teninizde rahatlık ve ferahlık hissini verebilmesi ve giydiğinizde sizi mutlu etmesi için özenle çalışıyoruz.

keten-kahve-happysoul

KETEN KUMAŞ

Keten kumaş, nefes alan, özellikle sıcak havalarda tercih edebileceğiniz, doğal görünüme sahip ve oldukça dayanıklı bir kumaş türüdür.
cotton-raw-herb-happysoul

PAMUK KUMAŞ

Doğal Pamuk Kumaş yazın tercih edebileceğiniz, vücudunuzdaki nemi dışarı taşıyabilen, temizliği kolay rengini zor kaybeden bir kumaş türüdür.
liyosel-herb-fabric

LİYOSEL KUMAŞ

Liyosel liflerinin başlıca özellikleri arasında yumuşak, emici özelliklerinin yanı sıra kuru veya nemli olduğu farketmeksizin güç- lülüğünden ödün vermez ve buruşmaz.
viscose-colorful-fabric

VİSKON KUMAŞ

Pamukla benzerlik gösteren viskon kumaş pamuktan çok daha emici özelliğe sahiptir. Viskon kıyafetler rahat, zarif ve yumuşak bir tuşeye sahiptir.

Doğanın bize sağladığı hammaddeler ile ürettiğimiz Natural ürünlerimizde liyosel, keten, pamuk ve viskon kullanıyoruz. Bedeninizin daha rahat hava almasını sağlayan, teninizde kalitesini hissedeceğiniz %100 Natural elbise modellerimizi ve Bluz, Gömlek modellerimizi giydiğinizde sizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.