top-5-trend-bluz-gomlek
Moda

İlkbahar/Yaz’ın Gömlek ve Bluzlarda En Popüler 5 Trendi

Yeni bir üst arıyor ve modayı da yakalasam hiç fena olmaz diyorsanız size bir kaç ipucu verelim 😉 2019 Gömlek ve Bluz Modellerinde bu sezonun en çok beğeni kazanan ve görünüşe göre en sık karşınıza çıkması muhtemel modellere uygulanan dokunuşlar ve tarzlara bir göz atın.

1-Bağcık Detaylı Gömlek ve Bluzlar;

Özellikle pamuklu doğal elyaflı kumaşlar ile revaçta. Sade sevenler için küçük bağcıklar olduğu gibi, kuşakla ön plana çıkan gömlek ve bluzlar da bu sezonun olmazsa olmazlarından.

Bluz Modellerini Keşfedin

2- Asimetrik Gömlek ve Bluzlar;

Simetriden sıkılanlarımız için asimetri her geçen gün daha fazla hayatımıza giriyor. Biz kadınlar aynı anda birkaç farklı şeyi isteyebilme yetisinde olduğumuz için, asimetrik tasarımlar bu farklı isteklere cevap vermek konusunda çok başarılı seçenekler sunuyor . Bunun farkında olan moda akımları da özellikle gömlek ve bluzlarda asimetriyi uyguluyorlar.

Gömlek Modellerini Keşfedin

3- Kolları Volümlü Gömlek ve Bluzlar;

Büzgüler, pileler ve geniş kesim ile kollara volüm verilmiş gömlek ve bluzlar ile romantik bir hava esiyor bu bahar da.

Bluz Modellerini Keşfedin

4- Oversize Gömlek ve Bluzlar;

Oversize son yıllarda hayatımıza giren beden ölçülerinden çok tarzı ortaya koyan ürünler ortaya çıkmasına neden olan rahat kesimler. Bu yaz da Oversize hayatımızda önemli bir yer tutacak.

Gömlek Modellerini Keşfedin

5- Cepli Gömlekler;

Work Shirt akımı uyarınca tek, ya da çift cepli ve büyük cepli gömlekler bu sezona giriş yaptı. Bu akımı aynı zamanda elbiselerde ve tulumlarda da görüyoruz.

Bluz Modellerini Keşfedin