0
0 Adet
Toplam: 0,00 TL
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Sepete Git

Modada Yeni Oluşumlar ve Yılın Olayı Dior Cruise 2020

Modada Yeni Oluşumlar ve Yılın Olayı Dior Cruise 2020

24/06/2020 10:59:01

Yılın en çok konuşulacak moda olayı: DIOR CRUISE 2020

Tutkulu ve fantastik bir senaryo ile Marakeş’deki defile muhteşem El Badi Sarayı’nın kalıntıları önünde odun ateşi ve yüzlerce mumla aydınlatıldı. Bu muhteşem gösteri bugünün dünyası ile el işçilerinin diyaloğu, küreselleşme ve kapsayıcılık kutlamasıydı. Afrika kültürü köklerinin modern dünyada tarifi imkansız güzellikte yeniden dirilişiydi. Her kumaş, her desen, her model bu özel projenin parçasıydı. Video olarak izlemenizi tavsiye ederiz. İzlemenizi tavsiye ederiz.

Tüm dünyada alışılmışın dışında eklektik bir tarz ve kendin tasarla modası hüküm sürüyor.

image-cruz-2020.png


Moda devleri sokakla buluşuyor.

Nike, yeni kapsül koleksiyonu için Steve Harrington ile bir araya geldi. Los Angeles sokaklarından ilham alan tasarımlar Nike modellerini süslüyor.

Bu bahar Lacoste 80’ler sokak stilinin geri dönüşü ile 31 yaşında hayatını kaybeden Amerikalı efsanevi sanatçı Keith Haring için yeniden adeta bir tuval görevi gören tasarımları moda ve sanat severlerle buluşturuyor.

Gucci Antik Yunan ile çağdaş Kaliforniya kültürünü Pre-Fall 2019 kampanyasında bir araya getirdi. Eklektik bohem havasındaki modelleri Sicilya’nın Arkeolojik Parkı Selinunte’de fotoğrafladı. Farklılıkların uyumlu bir şekilde bir arada yaşadığı efsanevi bir yer hayal eden Gucci kültürel kontrastları bir arada kullanarak Kaliforniya’daki Venice Plajı’nda görülen punk, kaykaycılar, sörfçüler vb. gibi karşı-kültürel grupları bir araya getirdi.

Kendin yap stili ünlü markaların yeni sloganları oldu.

Miu Miu iki zamansız ayakkabı tasarımını markanın imzası haline gelen taşlı topuklarla birlikte çok sayıda renk ve kumaş kombinasyonuyla özelleştirme fırsatı sunuyor.

Fendi’nin Colibrì ayakkabıları İtalyan modaevinin benzersiz işçiliğini ve yaratıcılığını eğlenceli bir dokunuşa dönüştürüyor. Özel sipariş üzerine yapılan hizmet gündüzden geceye uzanan yedi olası kombinasyon arasında seçim yapma imkanı sunuyor.

Gentle Fendi kapsül gözlük koleksiyonu Gentle Monster’ın fütüristik elementleri ile Fendi’nin aristokrasi öğeleri barındıran DNA’sını bir araya getiriyor.

Chanel ve onun marka elçisi Pharrell Williams’ın, Karl Lagerfeld tarafından Chanel Pharrell olarak isimlendirilen koleksiyonu sokak stilinin kült parçalarını cesur canlı bir renk paleti ile sunuyor.

Ve daha birçok markanın benzer girişimlerini bu yaz görüyor olacağız.

Tüm bunlar bize yeni ilham kapıları açıyor.