0
0 Adet
Toplam: 0,00 TL
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Sepete Git
TR

Nasıl İade Edebilirim

Ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde, kullanılmamış, yıkanmamış, zarar görmemiş, ürün üzerindeki etiket ve kartlar çıkarılmamış olduğu taktirde, üzerindeki kartı, etiketleri takılı şekilde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Çanta ve aksesuar kategorisindeki ürünlerde hijyenik sebeplerle, değişim ya da iade kabul etmemekteyiz.

Sitemizden “Hesabım” sayfasında ilgili siparişinize ait “İade Et” bağlantısını tıklayıp, iade etmek istediğiniz siparişi ve nedenini seçerek ve varsa açıklamanızı yazarak onaylayınız.

Alışverişinizi üye olmadan tamamladıysanız Sipariş Takip sayfasından gerekli bilgileri doldurarak İade işleminizi başlatabilirsiniz.

Siparişinizin faturasında yer alan imza kısmını imzalamayı unutmayınız.

Ürünü hangi kargo ile aldıysanız onunla ücretsiz iade edebilirsiniz.

  • UPS ile aldıysanız, iade talebinizi alınca en geç 48 saat içinde adresinize gelecek UPS kargo firmasına, iade etmek istediğiniz ürünü, iade edebilirsiniz.
    UPS, iade talebiniz olması durumunda hafta içi ve resmi çalışma günlerinde sizden alım yapar. Hafta sonu ve resmi tatillerde yapmaz.
    Eğer UPS ekibi (yoğunluk ve kargo kaynaklı problemlerden dolayı) paketinizi almak için adresinize uğramadıysa en yakın UPS şubesine size verilen kargo kodu ile iadenizi ücretsiz teslim edebilirsiniz.
  • Yurtiçi Kargo ile aldıysanız herhangi bir Yurtiçi Kargo Şubesinden iade sırasında göreceğiniz müşteri numaramız (458223921) ve Operasyon Merkez Adresimiz olan Happysoul Tekstil Mağazacılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.  Demirtaş Dumlupınarosb Mah. Çiğdem Sk. No:23 Osmangazi / BURSA ile iade edebilirsiniz.
    Yurtiçi Kargo’ya iadeleri şubeden hafta içi ve Cumartesi 17.00’ye kadar yapabilirsiniz. Resmi tatillerde çalışma durumu değişkenlik gösterebilir. Yurtiçi Kargo, resmi tatil günleri yaklaşınca kendi sitesinde çalıştığı ve çalışmadığı resmi tatilleri ilan eder.

İade Kargo Masrafı Hakkında

Ürünü hangi kargo ile aldıysanız onunla iade ederseniz ücret ödemezsiniz.

İade Ücretinin Ödenmesi

İade edilen ürün/ürünler bize ulaştıktan sonra inceleme sırasına alınır. İade koşullarına uygunsa, e-mailinize bilgilendirme mesajı iletilir. Bu mesajın iletilmesinden itibaren en geç 10 gün içinde ödeme yaptığınız yöntemle ödeme bankanıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak sizin hesabınıza iade süresi değişiklik gösterir.

Ürünü bir kampanya ile aldıysanız, iade nedeniyle kampanya limitinin altına düşülmesi durumunda kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı düşülerek ücret iadesi yapılır.

İade nedeniyle kargo ücretsiz limitinin altına düşülmesi durumunda, kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılır. 

Siparişimin Teslimat Adresini Değiştirebilir Miyim?

Siparişiniz için teslimat adresi değiştirmek isterseniz, eğer kargo çıkmadı ise 444 71 39 numaralı çağrı merkezimizden veya info@happysoul.net  adresimizden tarafımıza bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim Yapabilir Miyim?

Sitemizde değişim işlemi mevcut değildir, iade olarak gönderim sağlayıp ücret iadesi alabilirsiniz.