500 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ
0
0 Adet
Toplam: 0,00 TL
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Sepete Git

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl İade Edebilirim?

Ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde, kullanılmamış, yıkanmamış, zarar görmemiş, ürün üzerindeki etiket ve kartlar çıkarılmamış olduğu taktirde, üzerindeki kartı, etiketleri takılı şekilde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

  • Sitemizden “Hesabım” sayfasında ilgili siparişinize ait “İade Et” bağlantısını tıklayıp, iade etmek istediğiniz siparişi ve nedenini seçerek ve varsa açıklamanızı yazarak onaylayınız.
  • Siparişinizin faturasında yer alan iade formunu mutlaka eksiksiz doldurup imzalayınız. Aksi halde iade işleminiz yapılamayacaktır.
  • İade talebinizi alınca en geç 48 saat içinde adresinize gelecek UPS kargo firmasına, iade etmek istediğiniz ürünü,  ücretsiz iade edebilirsiniz.

Çanta ve aksesuar kategorisindeki ürünlerde hijyenik sebeplerle, değişim ya da iade kabul etmemekteyiz.

 İade Kargo Masrafı Hakkında

Bizim yetkilendirdiğimiz kargo firması ile göndermeniz durumunda kargo iade ücreti ödemezsiniz.

İade Ücretinin Ödenmesi

İade edilen ürün/ürünler bize ulaştıktan sonra inceleme sırasına alınır. İade koşullarına uygunsa, e-mailinize bilgilendirme mesajı iletilir. Bu mesajın iletilmesinden itibaren en geç 10gün içinde ödeme yaptığınız yöntemle ödeme bankanıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak sizin hesabınıza iade süresi değişiklik gösterir.

Ürünü bir kampanya ile aldıysanız, iade nedeniyle kampanya limitinin altına düşülmesi durumunda kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı düşülerek ücret iadesi yapılır.

İade nedeniyle kargo ücretsiz limitinin altına düşülmesi durumunda, kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılır.

Çalıştığımız kargo firmaları hakkında

Sipariş verirken kargo için UPS veya Yurtiçi Kargo seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.  Sipariş ekranında kargo ücretlerini de görebilirsiniz.

UPS Kargo İle İlgili Bilgiler

UPS’i seçti iseniz, UPS gelip sizi belirttiğiniz adreste bulamaz ise, ertesi gün de gelir.  Yine bulamazsa paket Happysoul’a iade edilir.

UPS,  hafta içi ve resmi çalışma günlerinde teslimat yapar. Hafta sonu ve resmi tatillerde yapmaz UPS, iade talebiniz olması durumunda hafta içi ve resmi çalışma günlerinde sizden alım yapar. Hafta sonu ve resmi tatillerde yapmaz.

Yurtiçi Kargo İle İlgili Bilgiler

Yurtiçi Kargoyu seçti iseniz, Yurtiçi Kargo gelip sizi belirttiğiniz adreste bulamaz ise hem SMS göndererek hem de adrese bilgi bırakarak hangi şubelerinden kargoyu alabileceğinizi bildirir. Cumartesi de dahil 3 gün içinde şubeden alım yapmazsanız kargo Happysoul’e iade edilir.

Yurtiçi Kargo hafta içi gün içinde, Cumartesi günü de  saat 13:00 e kadar adresinize teslimat yapar. İadeleri şubeden hafta içi ve Cumartesi 17.00’ye kadar yapabilirsiniz. Resmi tatillerde çalışma durumu değişkenlik gösterebilir. Yurtiçi Kargo, resmi tatil günleri yaklaşınca kendi sitesinde çalıştığı ve çalışmadığı resmi tatilleri ilan eder.

Siparişin Eksik Olması Hakkında

• Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında açın.

Paket içeriği eksik veya yanlışsa:

1. Kargoyu kesinlikle teslim almayın.

2. Kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun.

3. Ürünü/paketi bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo firması ile Happysoul’e geri gönderin.

4. Durumla ilgili  iletişim kanallarından bizimle irtibata geçin.

Siparişimin Teslimat Adresini Değiştirebilir Miyim?

Siparişiniz için teslimat adresi değiştirmek isterseniz, eğer kargo çıkmadı ise 444 71 39 numaralı çağrı merkezimizden veya info@happysoul.net  adresimizden tarafımıza bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim Yapabilir Miyim?

Sitemizde değişim işlemi mevcut değildir, iade olarak gönderim sağlayıp ücret iadesi alabilirsiniz.