500 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ
0
0 Adet
Toplam: 0,00 TL
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Sepete Git

Kargo Firmaları

Sipariş verirken kargo için UPS veya Yurtiçi Kargo seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.  Sipariş ekranında kargo ücretlerini de görebilirsiniz.

UPS Kargo İle İlgili Bilgiler

UPS’i seçti iseniz, UPS gelip sizi belirttiğiniz adreste bulamaz ise, ertesi gün de gelir.  Yine bulamazsa paket Happysoul’a iade edilir.

UPS,  hafta içi ve resmi çalışma günlerinde teslimat yapar. Hafta sonu ve resmi tatillerde yapmaz UPS, iade talebiniz olması durumunda hafta içi ve resmi çalışma günlerinde sizden alım yapar. Hafta sonu ve resmi tatillerde yapmaz.

Yurtiçi Kargo İle İlgili Bilgiler

Yurtiçi Kargoyu seçti iseniz, Yurtiçi Kargo gelip sizi belirttiğiniz adreste bulamaz ise hem SMS göndererek hem de adrese bilgi bırakarak hangi şubelerinden kargoyu alabileceğinizi bildirir. Cumartesi de dahil 3 gün içinde şubeden alım yapmazsanız kargo Happysoul’e iade edilir.

Yurtiçi Kargo hafta içi gün içinde, Cumartesi günü de  saat 13:00 e kadar adresinize teslimat yapar. İadeleri şubeden hafta içi ve Cumartesi 17.00’ye kadar yapabilirsiniz. Resmi tatillerde çalışma durumu değişkenlik gösterebilir. Yurtiçi Kargo, resmi tatil günleri yaklaşınca kendi sitesinde çalıştığı ve çalışmadığı resmi tatilleri ilan eder.

Siparişin Eksik Olması Hakkında

• Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında açın.

Paket içeriği eksik veya yanlışsa:

1. Kargoyu kesinlikle teslim almayın.

2. Kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun.

3. Ürünü/paketi bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo firması ile Happysoul’e geri gönderin.

4. Durumla ilgili  iletişim kanallarından bizimle irtibata geçin.